KIR DÜĞÜN SALONLARIMIZ

HAVUZBAŞI KIR DÜĞÜNÜ

PİANO LABELLA

500 Kişi kapasitesi  özel olarak tasarlanmış konsept dekorasyonu,   Yeşillikler içerisinde, zamanın durduğu ,güzelliğin sizi çevrelediği yer Piano Labella   Her gün hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmek için başka bir fırsattır ve tören yalnızca bir başlangıçtır.   Detaylara önem veren, güler yüz ve yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen   Gerçekleştirdiğimiz tüm etkinlik, düğün, nişan, sünnet ve mezuniyet organizasyonlarımızla farklılık yaratmaktayız.   Oksijen ailesi olarak yıllardır tecrübelerimizi hayaller,iniz ile buluşturuyoruz   Siz misafirlerimizin önemli günlerinde beraber olmaktan ve siz ve değerli misafirlerinize hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Detaylı Bilgi

PİANO PREMİUM

850 Kişi kapasitesi eşsiz konsept dekorasyonu    Çiftlerimiz için özel olarak tasarlanmış sahnesi ile sizde gerçekleştirdiğiniz davetlerinizde tarzınızı yansıtın.   Detaylara önem veren, güler yüz ve yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen   Gerçekleştirdiğimiz tüm etkinlik, düğün, nişan, sünnet ve mezuniyet organizasyonlarımızla farklılık yaratmaktayız.   Oksijen ailesi olarak yıllardır tecrübelerimizi hayalleriniz ile buluşturuyoruz.   Siz misafirlerimizin önemli günlerinde beraber olmaktan ve siz ve değerli misafirlerinize hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Detaylı Bilgi

OKSİJEN HAVUZ BAŞI KIR DÜĞÜN SALONU

850 Kişi kapasitesi harika havuz manzarası eşliğinde beklentilerinizi gerçeğe dönüştüren,   Detaylara önem veren, güler yüz ve yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen   Gerçekleştirdiğimiz tüm etkinlik, düğün, nişan, sünnet ve mezuniyet organizasyonlarımızla farklılık yaratmaktayız.   Oksijen ailesi olarak yıllardır tecrübelerimizi hayaller,iniz ile buluşturuyoruz   Siz misafirlerimizin önemli günlerinde beraber olmaktan ve siz ve değerli misafirlerinize hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Detaylı Bilgi

OKSİJEN KIR DÜĞÜN SALONLARI

BURSA KIR DÜĞÜN SALONLARI